1

Tuzla Ofis Taşıma

Ofis büro nakliyat taşımacılığında uzman olan tuzla evden eve taşımacılık şirketimiz çalışmış olduğu kurumlar ile kendini kanıtlamış Türkiye’nin en iyi nakliye firmasıdır. Ofis taşımacılık işlemleri deneyim ve tecrübe gerektiren bir hizmet koludur. Güler yüzlü elemanlarımız ve son model ofis büro eşyası taşımacılık araçlarımız ile sizlere bir telefon kadar yakınız.

Ofis eşyası taşımacılık öncesi ücretsiz olarak evinize göndermiş olduğumuz eksper ev eşyalarınızı inceler. Yapılan inceleme ile kaç personel çalışması gerektiği, eşyalar için ne kadar paketleme malzemesi kullanılacağını belirlenir. Yapılan inceleme ile son derece kaliteli bir ofis taşıma işlemi gerçekleştirilir.

 Tuzla Ofis Taşıma Uygun Fiyatlar
 Tuzla Ofis Taşıma Sistemimiz

Ücretisiz eksper hizmetimiz ile eşyalarınızın detaylı olarak tespiti yapılır. Bu hizmetimiz ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralandırılır. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni ofisteki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur.
Tüm Dosya ve klasörler paketlenir. Paketlenen dosya klasör evrak v.b. gibi olan eşyalar hangi odadan alınmışsa ona göre kodlanır gideceği yeni yerde bu kod numaralarına göre koliler odalara yerleştirilir.
Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için gerekli tüm önlemler alınır, mobilyalar demonte edilir ve en iyi standartlarda ambalajı yapılır.

ASANSÖR KULLANARAK HIZLI YÜKLEME YAPILIR
Pencereye yanaştırılan asansör kızağı, en iyi şekilde yerleştirilir. Daha sonra ise, asansörün yanına kapalı kasa araçlar uygun bir şekilde yanaştırılır. Asansör yukarı çıkarılır ve önce ağır ve dayanıklı eşyalar indirilir. En dayanıklı eşyalar en alta, en hassas eşyalar en üste olacak şekilde, istifleme yapıldıktan sonra, asansör ve kapalı kasa yük aracı, eşyaları indirmek için, yeni adrese yola çıkar. Asansör kullanan elemanlarımız, işinde uzman elemanlarımızdır.


UZMAN ELEMANLARLA İŞLEM TAMAM
Yüklenen eşyalar itina ile asansöre yüklenir ve asansör eşyaları yeni adrese indirir. Yeni adrese indirme işleminde, yine profesyonel yöntemler kullanılır. Bütün eşyalar indirildikten sonra, eşyaların ev içerisinde döşenmesi için, özel bayan elemanlar gönderilebilir.