1

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Doğal kaynakların daha iyi kullanımı, iş imkanı, eğitim ve öğrenim gibi birçok nedenler insanları bir arada yaşama, kentleşme ve şehirleşme şekline bürümüştür. Toplumun yaşama şekilleri olarak bir araya gelme ve buna bağlı olarak taşınma işlemi için eşya taşımı nakliye hizmetine ihtiyaç duyulmuştur. Bu ihtiyaca göre evden eve nakliye hizmeti doğmuştur.

Eski zamanlarda yukarıda bahsettiğimiz gibi nedenlerden ötürü insanların bir yerden başka bir yere gitmeleri göç etmek olarak adlandırılmıştır. Bu işlem daha sonraları biraz daha gelişerek kamyonlar ile yapılmaktaydı. Ancak eşyanın taşınması ve kamyona yerleşimi istifleme şeklindeydi. Artık günümüzde gelişen teknolojiler sayesinde tuzla evden eve taşımacılık kendine ayrı bir sektör edinmiştir. Buna bağlı olarak eşya taşımı için dizayn edilmiş araçlar ve eşya paketleme yöntemleri ile nakliye sektöründeki firmalar en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadırlar.

İstanbul Tuzla evden eve eşya taşımacılık olarak kurumumuza başvurmanız halinde eşya taşımı için ilk önce sizlere ekspertiz elemanımızı göndermekteyiz. Bu sayede ekspertiz elemanımız eşyanızın durumuna, adetine ve cinsine bakarak sizlere fiyat sunmaktadır. Ayrıca eşya taşımı için yapılan inceleme sayesinde bir plan hazırlanarak eşyanın paketleme, taşıma, uygun araç seçimi gibi birçok unsurlar önceden belirlendiği için taşınma günü hiçbir aksilik olmadan sorunsuz ve düzenli tuzla nakliye hizmeti sağlamaktayız..

 Tuzla Evden Eve Nakliyat Uygun Fiyatlar
 Tuzla evden eve eşya taşımacılık olarak kurumumuz depo nakliyat, Ofis ve Büro nakliyat, kurumsal nakliyat Uluslar arası nakliyat gibi birçok dalda hizmet vermektedir. Firmamızın hedefi Türkiye’ nin en iyi hizmet veren ve kaliteli müşteri ilişkileri ve depolama firması olmaktır. Türkiye çapında eşya taşıma ve depo hizmeti ihtiyaçlarına kişiye özel hizmetler ile çözüm sağlamaktır.Tuzla Evden eve, ofisten ofise, işyerinden işyerine eşya taşıma alanında kaliteli hizmet, son model araç filosu ile teknolojiyi yakalamak için siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kendimizi geliştirmekteyiz. Tuzla nakliyat olarak firmamız eşya taşımacılıkta ayrıcalıktır.

ASANSÖR KULLANARAK HIZLI YÜKLEME YAPILIR
Pencereye yanaştırılan asansör kızağı, en iyi şekilde yerleştirilir. Daha sonra ise, asansörün yanına kapalı kasa araçlar uygun bir şekilde yanaştırılır. Asansör yukarı çıkarılır ve önce ağır ve dayanıklı eşyalar indirilir. En dayanıklı eşyalar en alta, en hassas eşyalar en üste olacak şekilde, istifleme yapıldıktan sonra, asansör ve kapalı kasa yük aracı, eşyaları indirmek için, yeni adrese yola çıkar. Asansör kullanan elemanlarımız, işinde uzman elemanlarımızdır.


UZMAN ELEMANLARLA İŞLEM TAMAM
Yüklenen eşyalar itina ile asansöre yüklenir ve asansör eşyaları yeni adrese indirir. Yeni adrese indirme işleminde, yine profesyonel yöntemler kullanılır. Bütün eşyalar indirildikten sonra, eşyaların ev içerisinde döşenmesi için, özel bayan elemanlar gönderilebilir.