1

Pendik Evden Eve Nakliyat

İstanbul pendik evden eve nakliyat olarak firmamız kuruluşundan bu güne dek eşya taşımacılık sektöründe en iyi hizmeti sunmaktadır. Bu güne dek vermiş olduğumuz hizmetler ile sizlerin referansları sayesinde giderek büyümekteyiz. Kurumumuz evden eve eşya taşımacılık olarak sizlere sunduğu hizmetin her zaman daha iyi olması için bu sektörde gelişen ekipmanları ve teknolojileri takip ederek sizlere sunmaktadır. Geniş araç filomuz sayesinde eşyanıza en uygun aracı seçerek taşıma da güven sağlamaktayız. Kurumumuz ayrıca eşya taşımına diğer firmalar gibi eşya taşımakta deneyimsiz hamal sınıfında eleman bulundurmamaktadır.
Pendik evden eve nakliyat
Tam tersine eşya taşımı için işinde deneyim sahibi ve uzman ekip bulundurmaktadır. Bu uzman ekibiz kurumumuz tarafından müşteri ilişkileri, dayanışma ve eşya taşımı gibi konularda haftalık seminer ve eğitimlere tabi tutulmaktadır. Günümüzde evden eve eşya taşımacılık konusunda standart bir kural ve uygulama bulunmamasına rağmen İstanbul nakliyat olarak kurumumuz nakliye konusunda temel prensipler edinerek müşterilerine sorunsuz hizmet vermeği hedeflemiştir. Ulaştırma Bakanlığının eşya taşımacılık sektöründe zorunlu kıldığı K1 ve K3 belgelerine Pendik evden eve nakliyat sahiptir.

 Pendik Evden Eve Nakliyat Uygun Fiyatlar
 Siz değerli müşterilerimizin eşya taşımı için firma seçiminde bu konulara çok dikkat etmeleri gerektiğini hatırlatmak isteriz. Çünkü bu belgelere sahip olmayan firmalar sizlere çok daha ucuz fiyat sunarak size cazip kılmaya çalışmaktadırlar. Bu gibi firmalar ile nakliye hizmeti almanız durumunda eşya taşımakta deneyimsiz ve bilgisiz olduklarından eşyanıza zarar gelme riski çok yüksektir.
İstanbul nakliyat olarak firmamız ayrıca eşya taşımında ve yolda gelebilecek her türlü doğal afet, sel, kaza, yangın ve benzeri koşullarda eşyanızın zarar görmesi durumuna karşı eşyanızı güvenle sigortalamaktadır. Bu sayede eşya taşımı için aklınızda hiçbir tereddüt kalmayacaktır.
Kaliteli hizmet, güven veren, güler yüzlü deneyimli ekipman, zamanında teslimat sorunsuz eşya taşımı diyorsanız İstanbul Pendik evden eve nakliyat tek adresiniz. Bizleri günün her saati arayabilir nakliye hizmeti için görüş ve bilgi alabilirsiniz.

ASANSÖR KULLANARAK HIZLI YÜKLEME YAPILIR
Pencereye yanaştırılan asansör kızağı, en iyi şekilde yerleştirilir. Daha sonra ise, asansörün yanına kapalı kasa araçlar uygun bir şekilde yanaştırılır. Asansör yukarı çıkarılır ve önce ağır ve dayanıklı eşyalar indirilir. En dayanıklı eşyalar en alta, en hassas eşyalar en üste olacak şekilde, istifleme yapıldıktan sonra, asansör ve kapalı kasa yük aracı, eşyaları indirmek için, yeni adrese yola çıkar. Asansör kullanan elemanlarımız, işinde uzman elemanlarımızdır.


UZMAN ELEMANLARLA İŞLEM TAMAM
Yüklenen eşyalar itina ile asansöre yüklenir ve asansör eşyaları yeni adrese indirir. Yeni adrese indirme işleminde, yine profesyonel yöntemler kullanılır. Bütün eşyalar indirildikten sonra, eşyaların ev içerisinde döşenmesi için, özel bayan elemanlar gönderilebilir.